به پـودسـان خـوش آمدید

نحوه خرید بهترین کیستون شبکه !!

فهرست مطالب

خرید بهترین کیستون شبکه

نحوه خرید بهترین کیستون شبکه : ما در این مقاله ابتدا به بررسی و مرور یک سری مفاهیم و تعارف پایه و ساده می پرازیم ( که برای افرادی که می خواهند اطلاعاتشان را در زمینه شبکه تقویت کنند مناسب است) و سپس به سوال این که خرید بهترین کیستون شبکه را از کدام شرکت انجام دهیم؟ پاسخ خواهیم داد پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اگر می خواهید که بهترین تجهیزات شبکه از جمله پریز شبکه، کیستون شبکه و دیگر تجهیزات را از یک فروشگاه مطمئن خریداری کنید چرا که وظیفه دارید برای شبکه درحال توسعه تان تجهیزات شبکه تهیه کنید یا این که از همه این ها جدا هستید و فقط می خواهید اطلاعات خودتان را در زمینه شبکه های کامپیوتری زیاد کنید، صفحه مناسبی را برای مطالعه کردن انتخاب کرده اید.

دسته بندی تجهیزات شبکه کامپیوتری

تجهیزات شبکه های کامپیوتری به دو دسته اصلی و کلی تقسیم می شوند که عبارت اند از: تجهیزات فعال یا اکتیو و تجهیزات غیرفعال یا پسیو. در بسیاری از مقاله هایی که در اینترنت پیدا می شوند این دو دسته به تفصیل توضیح داده شده اند اما مرور دوباره آن ها می تواند مفید باشد چون که معیار ما افرادی هستند که چیزی از شبکه های کامپیوتری نمی دانند.

تجهیزات اکتیو:

این تجهیزات و قطعات شبکه برای کار کردن نیاز به جریان برق دارند و وظیفه اصلی آن ها هدایت و تغییر اطلاعات ارسالی در شبکه است و از جمله وظایف دیگر این تجهیزات می توان به تامین امنیت در شبکه اشاره کرد که امری ضروری است. چند تا از تجهیزات پسیو که در شبکه به کار می روند عبارت اند از: مودم، کارت شبکه، سوئیچ و …

تجهیزات پسیو شبکه:

این تجهیزات برای فعالیت کردن در شبکه نیازی به جریان برق ندارند و در هدایت و مسیریابی برای اطلاعات شبکه نقشی ندارند از تجهیزات اکتیو شبکه این دسته می توان آچار شبکه، کابل شبکه، کیستون های شبکه، پریز شبکه را نام برد. برای خرید بهترین کیستون شبکه و خرید کابل شبکه می توانید به وب سایت پودسان مراجعه کنید.

کابل زوج سیم به هم تابیده

برای درک موضوع خرید بهترین کیستون شبکه باید با کابل های شبکه آشنایی پیدا کنید. از انواع کابل های پرکاربرد در شبکه های امروزی می توان به کابل زوج سیم به هم تابیده اشاره کرد. این کابل به صورت 4 زوج سیم طراحی شده که دو به دو به یکدیگر تابیده شده اند و این امر بدان دلیل است که انواع نویز هایی که در محیط وجود دارند روی اطلاعاتی که در کابل جا به جا می شوند تاثیر منفی نگذارند. این کابل ها دارای انواع مختلفی از لحاظ سرعت و نوع روکش هستند که در اینجا به هر دوی آن ها خواهیم پرداخت.نحوه خرید بهترین کیستون شبکه

انواع کابل زوج سیم بهم تابیده از لحاظ سرعت:

دسته بندی از لحاظ سرعت برای این کابل از این قرار است که از cat 1 تا cat 8 نام گذاری می شوند که هر چه به cat 8 نزدیک شویم، سرعت افزایش می یابد تا جایی که نوع cat 8 سرعت انتقال اطلاعات به 40 Gbps می رسد. اواع کابل زوج سیم بهم تابیده از لحاظ روکش: طبقه بندی از نظر نوع روکش برای کابل از این قرار است که UTP بدون شیلد و فویل آلمینیومی تولید می شود اما انواع STP, FTP, SFTP, SSTP دارای یا فویل یا شیلد یا هر دوی آن ها هستند. شما می توانید خرید بهترین کیستون شبکه را با شرکت پودسان تجربه کنید تنها کافیست به قسمت محصولات وب سایت بروید و ثبت سفارش کنید.

کیستون شبکه

این قطعه از شبکه در مقابل سوکت شبکه قرار می گیرد. به این صورت که سوکت شبکه که در اصل در هر دو انتهای کابل شبکه قرار می گیرد زمانی که در داخل کیستون قرار می گیرد اتصال برقرار می شود. کیستون ها یا در پریز های شبکه قرار می گیرند یا در پچ پنل قرار می گیرند. پچ پنل ها برای پیش بینی نیاز های آینده شبکه معمولا بیشتر از حد نیاز فعلی شبکه کیستون دارند.

پچ پنل ها به دو شکل LOADED و UNLOADED در بازار وجود دارند که به ترتیب در اولی کیستون ها از قبل نصب شده اند و در دومی کیستون شبکه تعبیه نشده است و می توان به توجه به نیاز آن ها را از کیستون پر کرد. شرکت پوسان با بوجود آوردن امکان خرید غیر حضوری و آنلاین می خواهد به شما بگوید که اگر بدنبال خرید بهترین کیستون شبکه هستید می توانید براحتی محصول مورد نظرتان را انتخاب و ثبت سفارش کنید.

پریز های شبکه

این قطعه از شبکه که در دسته تجهیزات پسیو شبکه قرار می گیرد با نام پریز شبکه شناخته شده است و نقش آن در شبکه این است که کیستون ها را در درون خودشان نگهداری می کنند و به دو صورت روکار و توکار تولید و عرضه، و با توجه نیاز استفاده می شوند می شوند. این امکان برای شما فراهم شده تا خرید بهترین کیستون شبکه را بتوانید بصورت آنلاین انجام دهید.

نصب تجهیزات شبکه

برای بررسی مقوله خرید بهترین کیستون شبکه تنها مرور مبحث نصب تجهیزات باقی مانده است پس به خواندن باقس مطلب ادامه دهید. نصب تجهیزات شبکه نیازمند کسب کردن مهارت هاییست، و به کسی که بر این مهارت ها تسلط دارد، تکنسین شبکه می گویند.

از جمله مهارت هایی که یک تکنسین شبکه باید داشته باشد می توان به توانایی انجام کار تیمی، توانایی رساندن درست پیام و مطلب به دیگر افراد حاضر در گروه، توانایی پیش بینی نیاز های شبکه، توانایی کار با انواع ابزار های فنی مانند آچار شبکه و سیم لخت کن، داشتن مهارت کافی در نصب تجهیزات شبکه کامپیوتری و … اشاره کرد.

سخن آخر

خرید بهترین کیستون شبکه بغیر از شرکت پودسان بنظر ساده نمی آید. شرکت پودسان با داشتن سابقه چند ساله در زمینه واردات تجهیزات شبکه از جمله پریز شبکه، کیستون شبکه، سوئیچ و روتر و … از شرکت های مطرح دنیا مانند نگزنس و لگراند و سیسکو، می تواند بهترین انتخاب برای خرید های شما باشد. این شرکت علاوه بر داشتن فروشگاه و شعبه در تهران، این امکان را برای راحتی شما خریداران عزیز فراهم کرده است که بتوانید از طریق وب سایت پودسان و به صورت غیر حضوری اقدام به ثبت سفارش کنید. امید است بتوانیم در زمینه شبکه های کامپیوتری و نحوه خرید بهترین کیستون شبکه به شما هموطنان گرامی خدمت رسانی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تخصصی

در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما هستیم.

با سلام

سوال خود را بپرسید

کارشناسان فروش پودسان در کمترین زمان پاسخگو هستند