به پـودسـان خـوش آمدید
محصولات فروش ویژه
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OM3 مالتی مود SC-LC پنج متری N123.5CLA05
حراج!
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OM3 مالتی مود SC-LC پنج متری N123.5CLA05
203.500 تومان
کابل رابط (پچ کورد) فیبر نوری مالتی مود OM3 قابل...
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OM3 SC-LC دو متری با پارت نامبر N123.5CLA02
حراج!
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OM3 مالتی مود SC-LC دو متری N123.5CLA02
146.300 تومان
کابل رابط (پچ کورد) فیبر نوری مالتی مود OM3 قابل...
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OS سینگل مود SC-LC دو متری N123.4CLY02
حراج!
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OS سینگل مود SC-LC دو متری N123.4CLY02
96.800 تومان
کابل رابط (پچ کورد) فیبر نوری سینگل مود OS2 کابل...
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OS سینگل مود SC-LC سه متری N123.4CLY03
حراج!
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OS سینگل مود SC-LC سه متری N123.4CLY03
104.500 تومان
کابل رابط (پچ کورد) فیبر نوری سینگل مود OS2 کابل...
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OS سینگل مود SC-LC پنج متری N123.4CLY05
حراج!
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OS سینگل مود SC-LC پنج متری N123.4CLY05
124.300 تومان
کابل رابط (پچ کورد) فیبر نوری سینگل مود OS2 کابل...
پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مود SC-LC یک متری N123.4CLY1
حراج!
پچ کورد فیبر نوری نگزنس OS سینگل مود SC-LC یک متری N123.4CLY1
86.900 تومان
کابل رابط (پچ کورد) فیبر نوری سینگل مود OS2 کابل...
پچ پنل لگراند 24 پورت Cat6 STP با پارت نامبر 033563
حراج!
پچ پنل لگراند 24 پورت Cat6 STP با پارت نامبر 033563
3.520.000 تومان
نصب سریع و آسان دارای 24 پورت(ورودی) RJ45 دارای نگهدارنده...
کیستون لگراند Cat6 UTP دو ماژول(پهن) 076564
حراج!
کیستون لگراند Cat6 UTP دو ماژول(پهن) 076564
65.000 تومان
مناسب برای استفاده با کابلهای Cat6 UTP بدون پوشش فلزی...
کیستون لگراند Cat6 UTP یک ماژول(باریک)
حراج!
کیستون لگراند Cat6 UTP یک ماژول(باریک) 076561
55.000 تومان
مناسب برای استفاده با کابلهای Cat6 UTP بدون پوشش فلزی...
پچ پنل لگراند 24 پورت Cat6 UTP با پارت نامبر 033561
حراج!
پچ پنل لگراند 24 پورت Cat6 UTP با پارت نامبر 033561
2.255.000 تومان
نصب سریع و آسان دارای 24 پورت(ورودی) RJ45 دارای نگهدارنده...
کیستون نگزنس Cat6 STP N420.660
حراج!
کیستون نگزنس Cat6 STP با پارت نامبر N420.666
82.500 تومان
مناسب برای استفاده با کابلهای Cat6 FTP/FFTP/SFTP دارای پوشش فلزی...

مشاوره تخصصی

در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما هستیم.

با سلام

سوال خود را بپرسید

کارشناسان فروش پودسان در کمترین زمان پاسخگو هستند