به پـودسـان خـوش آمدید

قوانین و مقررات سایت

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

شرکت ارتباطات شبکه پودسان تمام کوشش خویش را در راستای پردازش و ارسال به‌موقع سفارش جهت رفاه حال مشتریان خواهد کرد. در روزهای عادی پردازش و ارسال سفارش بنابر روشهای زیر انجام می‌گیرد، در شرایط ویژه همانند اسفندماه، فروش ویژه و جشنواره ها امکان دارد زمان اخذ سفارش برحسب روش و محل گیرنده طبق روال زیر پردازش نشود و تغییراتی ایجاد شود.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به‌استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت‌شده در طول روزهای کاری و نخستین روز بعد از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه اینترنتی پودسان به مشتریان خویش در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولی از ساعت ۹ تا 17 روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارش‌ها وجود دارد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده در سایت فروشگاه اینترنتی پودسان به‌وسیله ارسال کد سفارش از راه پیام کوتاه و پیش‌فاکتور از راه ایمیل، در حالت پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه پودسان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده، نهایت دقت و کوشش خود را می‏‌نماید.

باوجوداین، درصورتی‌که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی پودسان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی پودسان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به‌جای کالای به پایان رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. فروشگاه اینترنتی پودسان مجاز است بدون آگاهی قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید اقدام و فروش خویش را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.

حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی همانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای شرکت ارتباطات شبکه پودسان محفوظ است.

موارد نامتعارف قیمت گذاری:

در مواردی بسیار نادر و در صورت بروز نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، پودسان موظف است هرچه زودتر این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

هزینه‌ها و روش‌های ارسال
هزینه ارسال در تهران :

پردازش و ارسال سفارش بر پایه زمان انتخاب‌شده توسط مشتری در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می شود.

بسته به حجم و وزن کالاهای خریداری شده ، کلیه سفارش‌ها بوسیله ی موتور و یا وانت ارسال خواهند شد و هزینه ی آن بر عهده ی مشتری می باشد. لازم به ذکر است، گزینه پرداخت در محل فقط برای شهر تهران و مبالغ پایین‌تر از پنج میلیون تومان است، دقت داشته باشید در غیر این صورت پرداخت فقط به‌صورت اینترنتی انجام گیرد.

منظور از شهر تهران مناطق ۲۲ گانه است و امکان تحویل در همان روز به‌استثنای ایام تعطیل و جشنواره‌ها وجود دارد.

هزینه ارسال در شهرستان :

تمامی سفارش‌های شهرستان به یکی از روشهای زیر ارسال می‌شود و در صورتی که مشتری راه دیگری را در نظر دارد باید قبل از پردازش مرسوله جهت ارسال، این مسئله را با فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه پودسان در میان بگذارد.

روش‌های ارسال
ارسال با تیپاکس :

در صورت تمایل برای استفاده از این روش پیش از انتخاب، از وجود نمایندگی شرکت تیپاکس در شهر خود اطمینان حاصل کنید.

لیست نمایندگی های شرکت تیپاکس: (برای نمایش لیست کامل نمایندگی های تیپاکس کلیک کنید)

کالا توسط تیپاکس به‌صورت پس‌کرایه ارسال می‌شود و در موقع تحویل کالا کرایه پرداخت می‌گردد. درصورتی‌که شرکت تیپاکس در شهر شما نمایندگی ندارد می‌توانید نزدیک‌ترین شهر دارای نمایندگی را انتخاب نمایید و با مراجعه حضوری کالای خویش را تحویل بگیرید.

ارسال با باربری :

امکان کاربرد از این روش تنها برای کالاهایی که حجم بسته بندی آنها خیلی کوچک نباشد امکان‌پذیر است و کرایه ارسال با توجه به تعرفه شرکت باربری به عهده مشتری است.

(هزینه ارسال از درب انبار به باربری تهران برای مشتریان شهرستان به صورت پسکرایه بر روی قبض باربری اعمال خواهد شد و مشتریان عزیز بعد از دریافت کالاهای خویش از باربری به صورت نقدی به باربری پرداخت می نمایند)

رویه‌های بازگرداندن کالا

هدف پودسان همواره رضایت مشتریان بوده است و در این جهت می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. باوجود این احتمال دارد مشتریان ارجمند پس از خرید، با مسائلی مقابل شوند که در چنین مواردی راهکارهایی در چارچوب خدمات پس از فروش پیش بینی شده است.

در صورت خرید با استفاده از کد تخفیف پس از نهایی شدن خرید اعمال هرگونه تغییری (حذف، اضافه و کنسل کردن سفارش) غیرممکن و موجب باطل شدن کد تخفیف می‌گردد.

  • 1- اگر کالای خریداری‌شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

اگر کالای خریداری‌شده دارای ایراد یا اشکال فنی باشد خریدار فرصت دارد از زمان تحویل کالا تا پایان 7 روز به واحد پشتیبانی آگاهی دهد. بدیهی است استفاده از این سرویس فقط درصورتی‌که کالا در کارتن یا جعبه اصلی کالا بازگردانده شود امکان‌پذیر است.

هرگونه تغییرات و مخدوش نمودن کارتن یا جعبه اصلی کالا امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اشکال فنی و ظاهری شامل شکستگی، خط و خش و همانند آن روی بدنه کالا و قطعات آن که در نشان استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود شامل رویه بازگشت کالا نمی‌شود.

استفاده نادرست بعد از تحویل کالا مواردی از قبیل حمل‌ونقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی متفاوت با پیشنهاد سازنده کالا (قیدشده در کاتالوگ کالا) را شامل می‌شود.

نکته مهم: برای خریداران ارجمند کابل شبکه ، کیستون ، پچ پنل و سایر کالاهایی که با گارانتی تست فلوک فروخته می شوند ، ارائه برگه ی تست فلوک توسط مشتری الزامی است و پس از تایید آن توسط کارشناسان پشتیبانی شرکت پودسان کالا مرجوع خواهد شد.

لازم است که مشخصات ظاهری کالا در حضور پیک آورنده ی کالا توسط خود مشتری چک شود سپس تحویل گرفته شود. چنانچه پس از تحویل کالا هر اتفاقی از نظر فیزیکی برای محصول افتاده باشد محصول به هیچ عنوان مرجوع نمی شود.

 

  • 2- اگر کالای خریداری‌شده ازنظر مشخصات با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد:

اگر کالای خریداری‌شده با اطلاعات در سایت مغایرت داشته باشد خریدار می‌بایست طی ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا واحد پشتیبانی را در جریان قرار دهد تا اقدامات لازم را انجام دهد.

اگر مغایرت، بدون به کارگیری کالا قابل‌مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج‌شده روی کالا، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و مطلقا استفاده‌ نشده باشد.

عکس محصولات جهت آگاهی و کمک به خرید مشتری است و ممکن است در پاره‌ای جزییات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج‌شده در وب‌سایت است.

درصورتی‌که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، امکان رسیدگی به تقاضا مشتری در صورتی شدنی است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خویش خارج نشده باشد– درصورتی‌که امکان تشخیص مغایرت فقط با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات حفاظت شود و از دور ریختن آن جداً پرهیز شود.

بدیهی است به کارگیری این سرویس فقط درصورتی‌که کالا در کارتن یا جعبه اصلی محصول بازگردانده شود امکان‌پذیر است.

 

  • 3- اگر کالای خریداری‌شده، آسیب‌دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت بعد از دریافت کالا به واحد پشتیبانی اعلام شود.

بدیهی است استفاده از این سرویس تنها درصورتی‌که کالا در کارتن یا جعبه اصلی کالا بازگردانده شود امکان‌پذیر است.

 

  • 4- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هرگونه دخل و تصرف، باز شدن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده‌نشده باشد.

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد فروش آگاهی داده شود. اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خویش منصرف شود، حداکثر تا 7 روز باید انصراف خود را به واحد پشتیبانی اطلاع دهد. در این حالت برگرداندن کالا پس از تائید کارشناس پشتیبانی، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد و به همراه همه ملزومات و نمونه ها به همراه آن ارسال شود. در ضمن اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته‌شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا حتی دربسته بندی ، امکان به کارگیری این سرویس را از بین خواهد برد. همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 

  • 5- اگر در هنگام حمل‌ونقل، آسیب‌دیدگی ایجادشده باشد:

آسیب‌دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی اطلاع داده شود.

با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل‌ونقل معتبر به گزینش کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه پیشامد در هنگام حمل و تحویل بر عهده شرکت حمل‌ونقل است و فروشگاه اینترنتی تجهیزات شبکه پودسان تنها در صورت تائید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، زیان را جبران می‌‏کند.

طریقه بازگرداندن اجناس با ضمانت 7 روز مراجعت کالا

آیا می‌توانم کالا را پس دهم؟ شما می‌توانید تا 7 روز پس از دریافت سفارش خود، آن را مرجوع نمایید. انگیزه ها مرجوعی کالا می‌تواند شامل یکی از موارد زیر باشد:

  • کالای نحویل گرفته شده اشتباه بوده و یا اقلام سفارش به‌صورت کامل تحویل داده نشده‌ باشند.
  • محصول دارای عیب و نقص باشد.
  • مشتری نظر خود را در رابطه با خرید کالا عوض کرده باشد.
شرایط پذیرش کالای برگشتی چیست؟

در صورت تغییر نظر مشتری در ارتباط با خرید کالا، محصول باید دربسته بندی اصلی خویش قرارگرفته و مهروموم بسته‌بندی باز نشده باشد.

محصول مطابق شرایط اولیه (هنگام تحویل کالا) بوده و مورداستفاده قرار نگرفته باشد. محصول آسیب‌ندیده باشد.

بازگشت مبلغ پرداخت‌شده به چه صورت است؟

پودسان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا مبلغ موردنظر را از ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری بعد از دریافت کالای برگشتی به‌حساب مشتری واریز نماید

در چهره خرید از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی بانک سامان، مبلغ برگشتی به‌صورت اتوماتیک به‌حساب مورداستفاده هنگام پرداخت آنلاین، واریز می‌شود.

در صورت خرید از طریق پرداخت در محل توسط مشتری، مبلغ به‌محض اخذ اطلاعات حساب از مشتری، پرداخت خواهد شد.

مراحل بازگشت کالا چیست؟

ابتدا با واحد پشتیبانی پودسان به شماره 66932886-021 تماس گرفته و یا مشکل خود را از طریق آدرس پست الکترونیکی support@poodsun.com با ما در میان بگذارید.

پس از دریافت درخواست بازگشت کالا کارشناسان پودسان با شما تماس گرفته و برای اخذ کالا از محل مشتری (سفارش‌های شهر تهران) هماهنگی‌های لازم را انجام داده و یا راه‌های ارسال کالا به شرکت ارتباطات شبکه پودسان توسط مشتری (سفارش‌های سایر شهرها) را به شما معرفی خواهند کرد.

کارشناسان پودسان پس از گرفتن کالا شروع به بررسی دلایل مراجعت کالا (بیان‌شده توسط مشتری) خواهند کرد. اگر دلایل پس دادن کالا موردقبول باشد اقدامات موردنیاز برای بازگشت مبلغ پرداختی، طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری انجام خواهد شد. اما اگر دلایل بازگشت کالا موردقبول واقع نشده و یا با محصول بازگشتی مغایرت داشته باشد کالا به مشتری پس داده می‌شود.

کالا را چطور ارسال کنیم ؟

لطفاً قبل از هر اقدامی، با کارشناسان پشتیبانی فروشگاه تجهیزات شبکه پودسان به شماره تلفن 66932886-021 تماس بگیرید. بازگشت کالا صرفاً با تایید کارشناسان میسر خواهد بود. از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد پشتیبانی جداً پرهیز کنید. فاکتور و فرم بازگشت کالا به همراه کالا ارسال شود.

مشاوره تخصصی

در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما هستیم.

با سلام

سوال خود را بپرسید

کارشناسان فروش پودسان در کمترین زمان پاسخگو هستند