به پـودسـان خـوش آمدید

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW

  • ماژول فیبر نوری مخصوص سوییچ های سیسکو
  • قابل استفاده با کابل های فیبر نوری مالتی مود
قیمت:

1.100.000 تومان

توضیحات

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW یک ماژول SFP+ (Small Form-Factor Pluggable) است که توانایی فراهم کردن پهنای باند 8Gbps را دارد.

ماژول DS-SFP-FC8G-SW با محصولات سری MDS 9000 سیسکو استفاده می شود و قابل اتصال به پورتهای 2/4/8 Gbps میباشد.

به ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW کانکتور نوع LC/PC از نوع Duplex (دوتایی) وصل می شود.

این مدل ماژول فیبر نوری سیسکو با طول موج 850 نانو متر کار می کند.

کابل فیبر نوری قابل استفاده با این ماژول SFP ار نوع فیبر نوری مولتی مود است.

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW

محصول

طول موج (nm)

نوع فیبر نوری

قطر هسته فیبرنوری (μm)

Baud Rate (GBd)

طول کابل (m)

DS-SFP-FC8G-SW

850

MMF

62.5

2.125

492 ft (150m)

62.5

4.25

230 ft (70m)

62.5

8.5

69 ft (21m)

50.0 (OM2)

2.125

984 ft (300m)

50.0 (OM2)

4.25

492 ft (150m)

50.0 (OM2)

8.5

164 ft (50m)

50.0 (OM3)

2.125

1640 ft (500m)

50.0 (OM3)

4.25

1246 ft (380m)

50.0 (OM3)

8.5

492 ft (150m)

50.0 (OM4)

2.125

1706 ft (520m)

50.0 (OM4)

4.25

1312 ft (400m)

50.0 (OM4)

8.5

623 ft (190m)

50.0 (OM5)

8.5

623 ft (190m)

همانطور که در جدول بالا مشخص شده است ، این ماژول سیسکو توانایی ارسال اطلاعات بر روی کابل  فیبر نوری از 21 متر تا 520 متر را دارد.

 

ضمانت ماژول DS-SFP-FC8G-SW

کلیه تجهیزات سیسکو که توسط شرکت ارتباطات شبکه پودسان ارایه می شوند اورجینال بوده و دارای یک سال گارانتی هستند.

لطفا جهت اطلاع از قیمت و سایر شرایط فروش DS-SFP-FC8G-SW با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

کاتالوگ DS-SFP-FC8G-SW

توضیحات تکمیلی

Part Number(شماره فنی)

DS-SFP-FC8G-SW

شرکت سازنده

سیسکو

نوع ماژول

SFP فیبر نوری

کابل فیبر نوری قابل استفاده

مالتی مود

نوع کانکتور

LC/PC (Duplex/دوتایی)

طول موج کاری

850nm

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تخصصی

در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما هستیم.

با سلام

سوال خود را بپرسید

کارشناسان فروش پودسان در کمترین زمان پاسخگو هستند