به پـودسـان خـوش آمدید

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM

قیمت:

195.000 تومان

  • ماژول فیبر نوری مخصوص سوییچ های سیسکو
  • قابل استفاده با فیبرنوری مالتی مود

توضیحات

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM یک SFP از نوع 1000Base-SX است که برای کاربرد با فیبرنوری مالتی مود قابل استفاده است.

این ماژول SFP قابل نصب بر روی سوییچ های سیسکو است.

ماژول GLC-SX-MMD بر اساس استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX ساخته شده است و توانایی ارسال و دریافت اطلاعات را بر روی کابل فیبرنوری مالتی مود از نوع 50 میکرون تا 550 متر دارد ، همچنین بر روی لینکهای مالتی مود 62.5 میکرون تا فاصله ی 220 متر توانایی کار کردن دارد.

 

GLC-SX-MM توانایی ارسال دیتا را بر روی فیبرهای مالتی مود سازگار با لیزر (OM3) تا فاصله ی یک کیلومتر دارد.

 

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD با طول موج 850nm کار میکند  و از تکنولوژی DOM پشتیبانی میکند.

 

به ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM کانکتور نوع LC/PC از نوع داپلکس (دوتایی) وصل می شود.

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

محصول

طول موج (nm)

نوع فیبر نوری

قطر هسته فیبرنوری (μm)

Modal Bandwidth (MHz* Km)

طول کابل (m)

1000BASE-LX/LH

850

MMF

62.5

160 (FDDI-grade)

220 (722 ft)

62.5

200 (OM1)

275 (902 ft)

50

400 (400/400)

500 (1,640 ft)

50

500 (OM2)

550 (1,804 ft)

50

2000 (OM3)

1000 (3281 ft)

ضمانت ماژول GLC-SX-MM

کلیه تجهیزات سیسکو که توسط شرکت ارتباطات شبکه پودسان ارایه می شوند اورجینال بوده و دارای یک سال گارانتی هستند.

لطفا جهت اطلاع از قیمت و سایر شرایط فروش GLC-SX-MMD با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

توضیحات تکمیلی

Part Number(شماره فنی)

GLC-SX-MMD

شرکت سازنده

سیسکو

نوع ماژول

SFP فیبر نوری

کابل فیبر نوری قابل استفاده

مالتی مود

حداکثر مسافت قابل پشتیبانی

220 متر برای کابل OM1
550 متر برای کابل OM2
1000 متر برای کابل OM3

نوع کانکتور

LC/PC

طول موج کاری

850nm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تخصصی

در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما هستیم.

با سلام

سوال خود را بپرسید

کارشناسان فروش پودسان در کمترین زمان پاسخگو هستند