به پـودسـان خـوش آمدید

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

قیمت:

تومان250.000

  • ماژول فیبر نوری مخصوص سوییچ های سیسکو
  • قابل استفاده با هر دو کابل سینگل مود و مالتی مود

توضیحات

در این بخش به معرفی مختصری از ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM خواهیم پرداخت، همانطور که میدانید فیبر نوری یک رشته سیم بلند و با عرض باریک است که سطح آن شفاف بوده و دارای یک روکش پلاستیکی است. فیبر نوری از لحاظ عرضی و طولی بزرگتر از دیگر کابل های شبکه است.

معمولا برای ارسال داده با سرعت 10 گیگابایت بر ثانیه از کابل های فیبر نوری استفاده میشود. در ادامه به شرح بیشتر  ماژول فیبر نوری که از تجهیزات سیسکو است خواهیم پرداخت.

فیبر نوری مخابرات چیست ؟

افزایش روابط راه دور یا نزدیک همه روزه در حال افزایش است، مخابرات نیز برای ایجاد زمینه هایی در رابطه با ارتباط راحت تر و بدون مشکل و اختلال از فیبر های نوری که جزوی از تجهیزات اکتیو شبکه هستند استفاده میکند. فیبر های نوری به دلیل جنس، سرعت و دقیق بودن و طراحی هایی که دارند به سرعت شناخته شدند و در فراهم نبودن ارتباطات شبکه ای و ایجاد ارتباط های راحت تر و بی دغدغه مورد استفاده قرار گرفتند.

ماژول فیبر نوری GLC-LH-SM یک SFP از نوع 1000Base-LX/LH است که برای هر دو نوع فیبر سینگل مود و مالتی مود قابل استفاده است.

ماژول GLC-LH-SM بر اساس استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX ساخته شده است و توانایی ارسال و دریافت اطلاعات را بر روی کابل فیبرنوری سینگل مود تا 10 کیلومتر دارد ، همچنین بر روی لینکهای مالتی مود هم تا فاصله ی 550 متر توانایی کار کردن دارد.

به ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM کانکتور نوع LC/PC از نوع داپلکس (دوتایی) وصل می شود.

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

محصول

طول موج (nm)

نوع فیبر نوری

قطر هسته فیبرنوری (μm)

Modal Bandwidth (MHz* Km)

طول کابل (m)

1000BASE-LX/LH

1310

MMF

62.5

500

550 (1,804 ft)

50

400

550 (1,804 ft)

50

500

550 (1,804 ft)

SMF

10,000 (32,821 ft)

ضمانت ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

کلیه تجهیزات سیسکو که توسط شرکت ارتباطات شبکه پودسان ارایه می شوند اورجینال بوده و دارای یک سال گارانتی هستند.

لطفا جهت اطلاع از قیمت و سایر شرایط فروش GLC-LH-SM با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

Part Number(شماره فنی)

GLC-LH-SM

شرکت سازنده

سیسکو

نوع ماژول

SFP فیبر نوری

کابل فیبر نوری قابل استفاده

مالتی مود و سینگل مود

حداکثر مسافت قابل پشتیبانی

سینگل مود 10 کیلومتر
مالتی مود 550 متر

نوع کانکتور

LC/PC

طول موج کاری

1310nm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *