به پـودسـان خـوش آمدید

پچ کورد فیبر نوری نگزنس OS سینگل مود LC-LC پنج متری N122.4LLY5

قیمت:

89.000 تومان

  • کابل رابط (پچ کورد) فیبر نوری سینگل مود OS2

  • کابل با استاندارد G.657.A1
  • قابل استفاده در رک برای ارتباط بین پچ پنل فیبر نوری و تجهیزات اکتیو شبکه
  • مناسب برای برقراری ارتباط بین کامپیوتر رو میزی و پریز دیواری شبکه (Fiber To The Desk)
  • مورد استفاده در زیرساخت ارتباطی دیتاسنترها
  • دارای طول 5 متری
  • یک سر کانکتور از نوع LC دوتایی (Duplex)
  • دارای دو رشته کابل فیبر نوری به قطر 2.0 میلی متر

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مود LC-LC پنج متری با پارت نامبر N122.4LLY5 برای کاربردهای داخلی (Indoor) طراحی شده است.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس ارتباطات پر سرعت با پهنای باند بالا را فراهم کند.

این پچ کورد داپلکس (دوتایی) است ، یعنی در هر یک از دو سر پچ کورد یک عدد آداپتور دوتایی LC سینگل مود قرار دارد.

پچ کورد فیبر نوری داپلکس همزمان کار ارسال و دریافت پالس نوری را انجام می دهد.

این پچ کورد بر اساس استاندارد IEC 11801 و EN 50174-1:2009 ساخته شده و از نوع کراس (Cross-Over) است.

کابل مورد استفاده در آن از نوع فیبر نوری سینگل مود  OS2 9/125 است.

کابل این پچ کورد بر اساس استاندارد IEC 60794-2-50 ساخته شده است.

رشته های فیبر نوری در پچکورد فیبر نگزنس با الیاف آرامید محافظت می شوند.

روکش آن از جنس  LSZH  و به رنگ زرد است.

حداکثر مقدار افت سیگنال (Insertion Loss) بر اساس استاندارد IEC 61300-3-4 در این پچ کورد 0.25dB است.

کمترین میزان سیگنال برگشتی (Return Loss) بر اساس استاندارد IEC 61300-3-6 در این پچ کورد 50dB است.

در پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل LC-LC پنج متری دو رشته کابل فیبر نوری با قطر 2.0 میلی متر استفاده شده است.

کاربرد پچ کورد فیبر نوری نگزنس N122.4LLY5

این پچ کورد فیبر نگزنس قابل استفاده در رک برای ارتباط بین پچ پنل فیبر نوری و تجهیزات اکتیو شبکه است.

یکی دیگر از کاربردهای این پچ کورد برقراری ارتباط بین کامپیوتر رو میزی و پریز دیواری شبکه (Fiber To The Desk) است.

پچ کورد سینگل مود نگزنس قابل استفاده در زیرساخت ارتباطی دیتاسنترها است.

این پچ کورد فیبر نوری برای برقراری ارتباط بین تجهیزات اکتیو شبکه کاربردی است.

استاندارد بین المللی پچ کورد سینگل مود نگزنس:  IEC 60794-2-50

ضمانت پچ کورد فیبر نگزنس با پارت نامبر N122.4LLY5

قابلیت پیگیری کد N122.4LLY5 که روی بسته بندی درج شده است اعتبار کیفی کالا را تضمین میکند.

کلیه تجهیزات فیبر نوری نگزنس که توسط شرکت پودسان ارایه می شوند دارای گارانتی OTDR و تست فلوک هستند.

در صورتی که پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مود LC-LC پنج متری به همراه کلیه تجهیزات شبکه نگزنس نصب شود کارکرد بدون نقص شبکه تا 25 سال مورد ضمانت قرار میگیرد.

برای خرید پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مود LC-LC پنج متری در تعداد بالا با واحد فروش شرکت پودسان تماس بگیرید.

توضیحات تکمیلی

Part Number(شماره فنی)

N122.4LLY5

شرکت سازنده

نگزنس

دسته بندی پچ کورد

فیبر نوری

نوع فیبر نوری

سینگل مود OS2 9/125

نوع کانکتور

SC-LC

نوع کاربری

داخلی (Indoor)

رنگ

زرد

جنس روکش

LSZH

طول پچ کورد

5 متر

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری نگزنس OS سینگل مود LC-LC پنج متری N122.4LLY5”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تخصصی

در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما هستیم.

با سلام

سوال خود را بپرسید

کارشناسان فروش پودسان در کمترین زمان پاسخگو هستند