به پـودسـان خـوش آمدید

پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مود SC-SC پنج متری N123.2CCO5

قیمت:

95.000 تومان

  • کابل رابط (پچ کورد) فیبر نوری مالتی مود OM2

  • قابل استفاده در رک برای ارتباط بین پچ پنل فیبر نوری و تجهیزات اکتیو شبکه
  • مناسب برای برقراری ارتباط بین کامپیوتر رو میزی و پریز دیواری شبکه (Fiber To The Desk)
  • مورد استفاده در زیرساخت ارتباطی دیتاسنترها
  • دارای طول 5 متری
  • دو سر کانکتور از نوع SC دوتایی (Duplex)
  • دارای دو رشته کابل فیبر نوری به قطر 2.8 میلی متر

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری OM2 نگزنس مالتی مود SC-SC پنج متری با پارت نامبر N123.2CCO5 برای کاربردهای داخلی (Indoor) طراحی شده است تا ارتباطات پر سرعت با پهنای باند بالا را فراهم کند.

این پچ کورد داپلکس (دوتایی) است ، یعنی در هر یک از دو سر پچ کورد یک عدد آداپتور دوتایی SC مالتی مود OM2 قرار دارد.

پچ کورد فیبر نوری OM2 نگزنس مالتی مود SC-SC پنج متری همزمان کار ارسال و دریافت پالس نوری را انجام می دهد.

این پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC N123.2CCO5 5m بر اساس استاندارد IEC 11801 و EN 50174-1:2009 ساخته شده و از نوع کراس (Cross-Over) است.

کابل مورد استفاده در این پچ کورد از نوع فیبر نوری مالتی مود  OM2 50/125 است و بر اساس استاندارد IEC 60794-2-50 ساخته شده است.

رشته های فیبر نوری در پچکورد فیبر نگزنس با الیاف آرامید محافظت می شوند و روکش آن از جنس  LSZH  و به رنگ Orange یا نارنجی است.

حداکثر مقدار افت سیگنال (Insertion Loss) بر اساس استاندارد IEC 61300-3-4 در این پچ کورد 0.3dB است.

کمترین میزان سیگنال برگشتی (Return Loss) بر اساس استاندارد IEC 61300-3-6 در این پچ کورد 30dB است.

در پچ کورد پچ کورد فیبر نوری OM2 نگزنس مالتی مود SC-SC پنج متری دو رشته کابل فیبر نوری با قطر 2.8 میلی متر استفاده شده است.

کاربرد پچ کورد فیبر نوری نگزنس

این پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC N123.2CCO5 5m قابل استفاده در رک برای ارتباط بین پچ پنل فیبر نوری و تجهیزات اکتیو شبکه است.

پچ کورد 5 متری فیبر نوری OM2 نگزنس مالتی مود SC-SC مناسب برای برقراری ارتباط بین کامپیوتر رو میزی و پریز دیواری شبکه (Fiber To The Desk) است.

این کالا قابل استفاده در زیرساخت ارتباطی دیتاسنترها برای برقراری ارتباط بین تجهیزات اکتیو شبکه می باشد.

استاندارد بین المللی پچ کورد فیبر نوری OM2 نگزنس SC-SC پنج متری:

IEC 11801

ضمانت پچ کورد فیبر نگزنس با پارت نامبر N123.2CCO5

قابلیت پیگیری کد N123.2CCO5 که هم روی پچ کورد و هم روی بسته بندی درج شده است اعتبار کیفی کالا را تضمین میکند. کلیه تجهیزات فیبر نوری OM2 نگزنس که توسط شرکت پودسان ارایه می شوند دارای گارانتی OTDR و تست فلوک هستند. در صورتی که پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC N123.2CCO5 5m به همراه کلیه تجهیزات شبکه نگزنس نصب شود کارکرد بدون نقص شبکه تا 25 سال مورد ضمانت قرار میگیرد.

برای خرید پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مود SC-SC پنج متری با پارت نامبر N123.2CCO5 به تعداد بالا با واحد فروش پودسان تماس بگیرید.

توضیحات تکمیلی

Part Number(شماره فنی)

N123.2CCO5

شرکت سازنده

نگزنس

دسته بندی پچ کورد

فیبر نوری

نوع فیبر نوری

مالتی مود OM3 50/125

نوع کانکتور

SC-SC

نوع کاربری

داخلی (Indoor)

رنگ

Orange (نارنجی)

جنس روکش

LSZH

طول پچ کورد

5 متر

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مود SC-SC پنج متری N123.2CCO5”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تخصصی

در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما هستیم.

با سلام

سوال خود را بپرسید

کارشناسان فروش پودسان در کمترین زمان پاسخگو هستند