به پـودسـان خـوش آمدید

آداپتور فیبرنوری نگزنس مالتی مود SC داپلکس N205.619

قیمت:

تومان14.000

  • آداپتور فیبر نوری مالتی مود OM2(50/125) و OM3
  • آداپتور SC داپلکس (دوتایی)

توضیحات

آداپتور فیبرنوری نگزنس مالتی مود SC داپلکس با پارت نامبر N205.619 برای نصب در پچ پنل فیبرنوری نگزنس و یا پریز شبکه دیواری نگزنس طراحی شده است.

این آداپتور به شکل داپلس (دوتایی) است که می توان هر دو پیگتیل ارسال و دریافت دیتا را به آن وصل نمود. از آداپتور فیبر نوری نگزنس مالتی مود SC داپلکس ، جهت ارتباط دادن پیگتیل های فیوژن شده بر سر کابل فیبر نوری به تجهیزات اکتیو شبکه مثل مدیا کانورتور و یا ماژول فیبر نوری استفاده می شود.برای این منظور باید از پچ کورد فیبرنوری داپلکس استفاده کرد.

استاندارد بین المللی: IEC 11801

ویژگی های ماژول فیبر نوری

  • کار اصلی این ماژول، جابجا نمودن داده ها در فیبرهای نوری است.
  • قادر است به سوئیچ های سیسکو و سایر برندهای معروف دیگر و پورت های SFP در روترها متصل شود.
  • قادر است با تنظیم ورودی، هم باعث ارسال داده های خروجی به کابل فیبر نوری شود و هم ورودی ها در روترها و سوئیچ ها قابلیت استفاده باشند.
  • با استانداردهای IEE STD 802.3 و 3ab سازگاری دارد.
  • باعث انتقال و دریافت داده با سرعتی ۱۰ گیگابایتی است.
  • طول موج آن بر حسب نانومتر است.
  • طول کابل نیز بر حسب کیلومتر محاسبه می شود.
  • در همه سوئیچ ها و روترهایی که پورت اتصالی آنها از نوع SFP است، قابل استفاده می باشد.
  • نوع کابل فیبر نوری این ماژول، سینگل مود و مولتی مود می باشد.
  • پهنای باند مشخصی دارد.

ضمانت آداپتور فیبرنوری نگزنس مالتی مود SC داپلکس با پارت نامبر N205.619

قابلیت پیگیری کد N205.619 که روی آداپتور و روی بسته بندی درج شده است  اعتبار کیفیت کالا را تضمین میکند. اگر آداپتور فیبرنوری نگزنس به همراه کلیه تجهیزات شبکه فیبرنوری نگزنس نصب شود کارکرد شبکه تا 25 سال ضمانت می شود.

کلیه تجهیزات فیبرنوری نگزنس که توسط شرکت پودسان ارائه می شوند دارای گارانتی تست OTDR هستند.

اطلاعات بیشتر

Part Number(شماره فنی)

N205.619

شرکت سازنده

نگزنس

نوع فیبر نوری

مالتی مود OM2 50/125
مالتی مود OM3 50/125

نوع آداپتور

SC داپلکس

رنگ

فیروزه ای

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آداپتور فیبرنوری نگزنس مالتی مود SC داپلکس N205.619”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *